Stypendium

Sponsorzy

Z dumą prezentujemy naszych sponsorów, którzy pomagają nam w ciągłym rozwoju naszego klubu. Hojność tych wspaniałych firm pozwala nam na łatwiejszą realizację naszych planów, których celem jest sportowy oraz osobisty rozwój naszych podopiecznych.

Stypendium "Młode Wilki"

Poza tradycyjnymi formami sponsoringu naszego klubu gorąco zachęcamy do udziału w naszym programem indywidualnego wsparcia najbardziej potrzebujących zawodników. Do tego celu stworzyliśmy Program Stypendialny „Młode Wilki”, którego zadaniem jest wyrównywanie szans w dążeniu do realizacji sportowych marzeń. Poprzez regularną niewielką pomoc darczyńców pozwala to na sfinansowanie uczestnictwa w zajęciach treningowych, zakup profesjonalnego obuwia czy refundacji obozu sportowego organizowanego przez nasz klub. Nasz program „Młode Wilki” pozwala na uczestnictwo w rozwoju sportowej przyszłości naszych podopiecznych każdemu przedsiębiorcy a nawet osobom prywatnym chcącym wesprzeć słuszną idea naszego klubu.

Energia Polska to prawdziwy lider transformacji energetycznej.
Firma sprzedaje energię podmiotom biznesowym, instytucjom oraz osobom prywatnym. Istnieje na rynku od 2014 roku, a jej celem jest rozwój nowoczesnej energetyki w trosce o środowisko, która obniża koszty i ułatwia życie.

Jako sponsor wspiera nasz klub od samego początku naszego istnienia.

 

 

 

 

 

 

 

Firma Auto 24 oferuje Państwu wynajem samochodów osobowych, dostawczych, auto-lawet oraz lawet. Bez względu na to, czy potrzebujesz auta ekonomicznego, dzięki któremu z łatwością będziesz poruszać się po miejskich uliczkach, czy komfortowego, idealnego na dłuższe trasy bądź auta dostawczego, u nas znajdziesz to, czego szukasz.

Bumera Sp. z o.o. – fabryka mebli hotelowych, mebli biurowych oraz systemów ścian mobilnych. Tradycje firmy sięgają 1993 roku, a znakiem rozpoznawczym jest najwyższa europejska jakość. Poza nowoczesnym parkiem technologicznym firma Bumera może pochwalić się również wieloma certyfikatami jakości oraz wyróżnieniami takimi jak Diamond Forbes Award.

Firma ALLWELD posiada 15 lat doświadczenia w spawalnictwie i największy wybór spawarek online. Sklep Allweld.pl oferuje szeroki asortyment produktów od największych producentów i dystrybutorów w Polsce. Oferta sklepu zawiera również inne urządzenia do obróbki metali; przecinarki plazmowe, zgrzewarki-spottery, podgrzewacze indukcyjne, wiertarki, sprężarki lub stoły CNC. Produkty skierowane są zarówno do osób, które zaczynają swoja przygodę ze spawalnictwem, majsterkowiczów i hobbystów jak również do profesjonalistów firm i warsztatów produkcyjno-usługowych, naprawczych i motoryzacyjnych.

Kancelaria Radcy Prawnego Tomasz Bazan swoją ofertę kieruje zarówno do przedsiębiorców, jak i klientów indywidualnych. Zapraszamy do zapoznania się z profilem i szczegółową ofertą Kancelarii, żywiąc nadzieję, że zachęci ona Państwa do skorzystania z jej usług.

PCRM tworzą ratownicy medyczni, świadcząc w ramach swoich kompetencji usługi z zakresu: przeprowadzania szkoleń z pierwszej pomocy, prowadzenia zabezpieczeń medycznych zawodów sportowych i wszelkiego rodzaju eventów, organizowania pokazów ratownictwa medycznego oraz transportu medycznego.

Firma Ziaja to zdecydowanie jedno z największych polski przedsiębiorstwo branży kosmetycznej. Jako partner wspiera nasze klubowe inicjatywy w organizacji imprez sportowych.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się studiem filmowym. Nasza misja polega na pomocy zarówno Parom Młodym, przedsiębiorcom jak również korporacjom w zakresie wideofilmowania.
Realizujemy filmy ślubne, nagrywamy i montujemy materiały korporacyjne oraz reklamy. Korzystamy z najnowocześniejszego sprzętu oferującego wysoką jakość, dużą szczegółowość. Używamy zaawansowanych stabilizatorów obrazu oraz statywów z profesjonalnymi głowicami olejowymi oferującymi płynne ujęcia. Posiadamy drona, dzięki któremu uzyskujemy ciekawe ujęcia z powietrza.