Stypendium

Sponsorzy

Z dumą prezentujemy naszych sponsorów, którzy pomagają nam w ciągłym rozwoju naszego klubu. Hojność tych wspaniałych firm pozwala nam na łatwiejszą realizację naszych planów, których celem jest sportowy oraz osobisty rozwój naszych podopiecznych.

Stypendium "Młode Wilki"

Poza tradycyjnymi formami sponsoringu naszego klubu gorąco zachęcamy do udziału w naszym programem indywidualnego wsparcia najbardziej potrzebujących zawodników. Do tego celu stworzyliśmy Program Stypendialny „Młode Wilki”, którego zadaniem jest wyrównywanie szans w dążeniu do realizacji sportowych marzeń. Poprzez regularną niewielką pomoc darczyńców pozwala to na sfinansowanie uczestnictwa w zajęciach treningowych, zakup profesjonalnego obuwia czy refundacji obozu sportowego organizowanego przez nasz klub. Nasz program „Młode Wilki” pozwala na uczestnictwo w rozwoju sportowej przyszłości naszych podopiecznych każdemu przedsiębiorcy a nawet osobom prywatnym chcącym wesprzeć słuszną idea naszego klubu.

BIM-RES jest innowacyjnym biurem projektowym, utworzonym przez grupę doświadczonych inżynierów budownictwa.
W ramach działalności zapewnia profesjonalne usługi projektowe w zakresie konstrukcji budowlanych. Wykonuje wszelkiego rodzaju projekty przetargowe, budowlane i wykonawcze dla obiektów przemysłowych oraz obiektów użyteczności publicznej.

Nowym obszarem działalności biura jest skanowanie laserowe 3D oraz rzeczywistość mieszana (Mixed Reality).

Dynamicznie rozwijającą się firmę tworzy zgrany zespół inżynierów ukierunkowanych na innowacyjne rozwiązania w celu optymalizacji procesu projektowania, produkcji i montażu. Biuro Bim-Res jest otwarte na nowe wyzwania inżynierskie.

Firma ALLWELD posiada 15 lat doświadczenia w spawalnictwie i największy wybór spawarek online. Sklep Allweld.pl oferuje szeroki asortyment produktów od największych producentów i dystrybutorów w Polsce. Oferta sklepu zawiera również inne urządzenia do obróbki metali; przecinarki plazmowe, zgrzewarki-spottery, podgrzewacze indukcyjne, wiertarki, sprężarki lub stoły CNC. Produkty skierowane są zarówno do osób, które zaczynają swoja przygodę ze spawalnictwem, majsterkowiczów i hobbystów jak również do profesjonalistów firm i warsztatów produkcyjno-usługowych, naprawczych i motoryzacyjnych.

Profesjonalnie, pewnie, skutecznie.
Piotr Kamiński Robert Kamiński Kancelaria radców prawnych sp. p. to zespół  kilkunastu doświadczonych prawników dbających o zachowanie najwyższych standardów prawniczych i biznesowych. Sukcesywnie zwiększamy potencjał kancelarii, w celu zapewnienia kompleksowej obsługi prawnej dla osób fizycznych i prawnych na terenie kraju
i poza jego granicami, również we współpracy z kancelariami podatkowymi i prawnymi. Dokładamy szczególnych starań, aby jakość naszych usług plasowała się na najwyższym możliwym poziomie. Stabilną pozycję na rynku i dynamiczny rozwój kancelarii zawdzięczamy m.in. konsekwentnemu kreowaniu wizerunku firmy jako wiarygodnego i kompetentnego partnera.

PCRM tworzą ratownicy medyczni, świadcząc w ramach swoich kompetencji usługi z zakresu: przeprowadzania szkoleń z pierwszej pomocy, prowadzenia zabezpieczeń medycznych zawodów sportowych i wszelkiego rodzaju eventów, organizowania pokazów ratownictwa medycznego oraz transportu medycznego.

Firma Ziaja to zdecydowanie jedno z największych polski przedsiębiorstwo branży kosmetycznej. Jako partner wspiera nasze klubowe inicjatywy w organizacji imprez sportowych.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się studiem filmowym. Nasza misja polega na pomocy zarówno Parom Młodym, przedsiębiorcom jak również korporacjom w zakresie wideofilmowania.
Realizujemy filmy ślubne, nagrywamy i montujemy materiały korporacyjne oraz reklamy. Korzystamy z najnowocześniejszego sprzętu oferującego wysoką jakość, dużą szczegółowość. Używamy zaawansowanych stabilizatorów obrazu oraz statywów z profesjonalnymi głowicami olejowymi oferującymi płynne ujęcia. Posiadamy drona, dzięki któremu uzyskujemy ciekawe ujęcia z powietrza.