MARCIN GORTAT CAMP W RZESZOWIE !!!

Mamy wspaniałą wiadomość!!!

Do Rzeszowa na zaproszenie naszego klubu – Wilki Rzeszów oraz Miasta Rzeszów – stolica innowacji zawita do nas Marcin Gortat w ramach 15 już edycji Marcin Gortat Camp💪
✅Po kilku miesiącach wspólnych starań Władz Miasta Rzeszowa, Zarządu Klubu Wilki Rzeszów oraz wspaniałych sponsorów udało się dopiąć wszelkich formalności aby takie wydarzenie jakiego jeszcze w Rzeszowie nie było stało się faktem już 2 Lipca 2022 na hali Podpromie💪
✅ W imieniu Zarządu Klubu Wilki Rzeszów oraz wszystkich fanów koszykówki dziękujemy bardzo Władzom naszego miasta za wsparcie i pomoc w organizacji imprezy Konrad Fijołek Prezydent Rzeszowa, Krystyna Stachowska Wiceprezydent Rzeszowa.

Dziękujemy również naszym sponsorom: Handlopex S.A. wraz z Kumho Tire👊💪 oraz firmie Solare Energy.
✅Link do zgłoszenia dla młodych koszykarek i koszykarzy: http://fundacja.mg13.com.pl/…/formularz-zgloszeniowy-mg

Do zobaczenia 2 lipca na Hali Podpromie!!!
Zapraszamy wszystkich sympatyków sportu do odwiedzenia Hali w dniu Imprezy !!!

Leave a Reply