BRAK MIEJSC !!! NA SK STORE 3×3 CAMP Z UDZIAŁEM KADRY OLIMPIJSKIEJ

INFORMUJEMY O ZAMKNIECIU LIST NA SKSTORE 3X3 CAMP W DNIU 08.01.2022

Nasz klub Wilki Rzeszów przygotował wielką gratkę dla fanów koszykówki na Podkarpaciu! Medaliści Mistrzostw
Świata i Europy razem z naszym klubem, Prezydentem Rzeszowa Konradem Fijołkiem oraz SK Store zapraszają do Rzeszowa na wyjątkowy SK 3×3 Basket Camp. Reprezentanci: Przemysław Zamojski, Szymon Rduch i Paweł Pawłowski – nasi Olimpijczycy z Tokio, pod batutą trenera kadry narodowej Piotra Renkiela, zapraszają na unikatowy camp koszykówki 3×3.

W sobotę 8 stycznia hala sportowa Zespołu Szkół Kształcenia Ustawicznego w Rzeszowie stanie się centrum badań i rozwoju polskiej koszykówki 3×3. Brązowi medaliści ostatnich mistrzostw świata i Europy oraz autorski program ćwiczeń trenera Renkiela czekają na wszystkich adeptów koszykówki (od 8 do 14 roku życia), którzy chcą doskonalić swoje umiejętności w tej jednej z najszybciej rozwijających się dyscyplin sportu na świecie. Kto wie, może wśród uczestników SK 3×3 Camp będą kolejni reprezentanci, olimpijczycy i medaliści najważniejszych imprez na świecie? 

Nasz camp jest świetną okazją aby poznać i potrenować z gwiazdami polskiej koszykówki. Będzie to niezapomniane doświadczenie mogące wpłynąć na rozwój Twojej kariery sportowej! Nie zabraknie też dobrej zabawy, gdyż imprezę poprowadzi Kacper „KACPA” Lechowicz! Dodatkowo każdy uczestnik campu otrzyma koszulkę okolicznościową.

Będzie też sporo super nagród! Warto się więc postarać, bo na najbardziej wyróżniających się uczestników campu, oprócz certyfikatów i pakietów startowych w których znajdować się będzie m. in. koszulka okolicznościowa, czekają atrakcyjne nagrody oraz gadżety ufundowane przez naszych sponsorów.

Patronat nad tym wyjątkowym wydarzeniem objął Prezydent Miasta Rzeszowa Konrad Fijołek.

SK 3×3 Basket Camp 2022
ADRES: Hala ZSKU w Rzeszowie,
ul. H, Sucharskiego 4 Sobota,
DATA: 8 stycznia 2022
GODZINA 12:00 – 18:00

Partnerami i sponsorami wydarzenia są: Wilki Rzeszów, Miasto Rzeszów, SK Store, Polski Związek Koszykówki, Spalding, Energia Polska, Handlopex, Tejpy.pl, BioIres, Yamaha Rzeszów sklep motocyklowy, Bim Res, Banys Brothers, Doping24.pl

 

JAK WZIĄĆ UDZIAŁ W CAMPIE ?

Jeżeli jesteś już Wilkiem – camp jest dla Ciebie darmowy. Wystarczy, że zgłosisz chęć udziału swojemu trenerowi.

Zawodnicy spoza naszego klubu muszą zgłosić swój udział drogą mailową.
W tym celu należy wysłać wiadomość e-mail na adres biuro@wilkirzeszow.pl o następującej treści:

IMIĘ i NAZWISKO:
WIEK:
WZROST:
MIEJSCOWOŚĆ ZAMIESZKANIA:
JAKI KLUB REPREZENTUJESZ:

Do wysłanej wiadomości e-mail należy dołączyć potwierdzenie wykonania przelewu opłaty rekrutacyjnej 150 zł.
Wpłaty należy dokonać na konto naszego klubu.
Dane do przelewu:
Stowarzyszenie Koszykówki Wilki Rzeszów
konto: Bank PKO BP 70 1020 4405 0000 2302 0590 7714
W tytule przelewu prosze wpisać: TYLKO IMIĘ I NAZWISKO UCZESTNIKA ORAZ SŁOWO CAMP
Przykład: JASIU KOWALSKI CAMP

Po otrzymaniu przez nasze biuro zgłoszenia wraz z potwierdzeniem opłaty rekrutacyjnej otrzymają Państwo informacje zwrotną potwierdzającą kwalifikacje do udziału.

Leave a Reply