Bim-Res Sp. z o. o. wspiera Program Stypendialny „Młode Wilki”

Mamy dla Was fantastyczną wiadomość!!!
Kolejna firma postanowiła pomóc w rozwoju naszego klubu wstępując do grona sponsorów Programu Stypendialnego „Młode Wilki” Następną cegiełkę w budowie sportowych osobowości naszych zawodników dołożyła firma Bim-Res Sp. z o. o.
BIM-RES jest innowacyjnym biurem projektowym, utworzonym przez grupę doświadczonych inżynierów budownictwa.
W ramach działalności zapewnia profesjonalne usługi projektowe w zakresie konstrukcji budowlanych. Wykonuje wszelkiego rodzaju projekty przetargowe, budowlane i wykonawcze dla obiektów przemysłowych oraz obiektów użyteczności publicznej.
Nowym obszarem działalności biura jest skanowanie laserowe 3D oraz rzeczywistość mieszana (Mixed Reality).
Dynamicznie rozwijającą się firmę tworzy zgrany zespół inżynierów ukierunkowanych na innowacyjne rozwiązania w celu optymalizacji procesu projektowania, produkcji i montażu. Biuro Bim-Res jest otwarte na nowe wyzwania inżynierskie.
Dziękujemy i gratulujemy!
Zarząd oraz członkowie Stowarzyszenia Wilki Rzeszów

Leave a Reply